• BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
FLAŞ HABER
05-12-2019 11:41 Kategori: POLİTİKA

BURDUR SODES KAPSAMINDA DESTEKLEME ALACAK

BURDUR SODES KAPSAMINDA DESTEKLEME ALACAK
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından destekleme verilen SODES Projesi ile ilgili açıklamada bulundular."

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından destekleme verilen SODES Projesi ile ilgili açıklamada bulundular.

“SODES PROJELERİNE İLİMİZDEN MÜRACAATIN FAZLA OLMASI İÇİN GİRİŞİMLERDE BULUNACAĞIZ”

Sodes kapsamında Burdur’dan daha fazla projenin başvuru yapması gereken çalışmaları gerçekleştireceklerini belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ İlimizdeki dezavantajlı kesimlerinin Ekonomik ve Sosyal hayata daha fazla katılmalarının sağlanması, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler yoluyla bölgedeki çocuk, genç ve kadınların kendilerini daha iyi ifade etmeleri amacıyla İLİMİZİN SOSYAL DESTEK PROGRAMI (SODES), KAPSAMINA ALINMIŞTIR. Sadece Güneydoğu ve Doğudaki iller kapsamında iken Dönemin Kalkınma Bakanları İle birçok defa görüşmelerde bulunmuştuk. İlimizin SODES kapsamına alınmasını çok arzu etmiştik.En son Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’la görüşmeler gerçekleştirmiştik. Bakanlığımızın yapmış olduğu çalışmalar neticesinde SODES tüm Türkiye genelinde gerçekleştirileceği belirtildi. Burdur’umuzda SODES Projelerine müracaatların fazla olması için girişimlerde bulunacağız. Burdur’umuzun daha fazla destek alması için çalışacağız.”şeklinde açıklamada bulundular.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER POLİTİKA HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
PUAN DURUMU
BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ