JANDARMA TARAFINDAN 339 ARAÇ KONTROL EDİLDİ


JANDARMA TARAFINDAN 339 ARAÇ KONTROL EDİLDİ

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Burdur Valiliği tarafından yapılan açıklamada;

Güvenlik güçlerimiz tarafından vatandaşlarımızın huzuru ve trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik yürütülen uygulamalara kapsamlı bir şekilde devam edilmektedir.

Bu kapsamda İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından sorumluluk bölgelerinde, 26-28 Haziran 2020 tarihlerinde Alkol, Motosiklet ve Motorlu Bisiklet Denetimi yapılmıştır.

12 Trafik ekibi ve 24 personelin katılımı ile yapılan denetimlerde, (299) araç, (40) motosiklet ve motorlu bisiklet kontrol edilmiş, alkol denetiminde (1) araç sürücüsüne (1.228 TL), motosiklet ve motorlu bisiklet denetiminde (1) motosiklet ve motorlu bisiklet sürücüsüne   (132 TL), diğer ceza maddelerinden (10) araç sürücüsüne (13.721 TL) olmak üzere toplamda (12) araç sürücüsüne (15.081 TL)  İdari para cezası karar tutanağı tanzim edilerek  (1) araç sürücüsünün belgesine (6) ay süreyle geçici olarak el konulmuş olup, (7) araç trafikten men edilmiştir.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar