• BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
FLAŞ HABER
09-12-2019 10:47 Kategori: HABER

BURDUR'DA ÖĞRENCİLERİN OTOBÜS ÇİLESİ

BURDUR'DA ÖĞRENCİLERİN OTOBÜS ÇİLESİ
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde eğitim gören öğrenciler sabah saatlerinde otobüslerin yetersiz olmasından dolayı sitem ettiler. Yerel seçimlerde herşey güzel olacak diyen CHP'li Ali Orkun Ercengiz öğrencilerin bu çilesini görmezden geliyor. "

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde eğitim gören öğrenciler sabah saatlerinde otobüslerin yetersiz olmasından dolayı sitem ettiler. Yerel seçimlerde herşey güzel olacak diyen CHP'li Ali Orkun Ercengiz öğrencilerin bu çilesini görmezden geliyor. 
YOĞUN SAATLER BELLİ DEĞİL Mİ 
Üniversite öğrencileri "Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz yerel seçimler öncesi Üniversite ziyaretlerinde ulaşım ile ilgili sorunu çözeceğini belirttiği söylemişti. Ancak yeni dönemde bu konuda hiç birşey yapmadı. Ali Orkun Ercengiz söylediklerinin aksine ulaşım daha da zorlaştı." dediler. 

Makü'de Eğitim gören bir öğrenci yaptığı paylaşımda " Öğrenci Olmakta Zor!!! Ağzına kadar dolu otobüsten dumanlar çıkıyor ve sonuç herkes yol kenarında...

Öğrencinin Derdi 1,75 yada 2,25 değil tam olarak buydu, şimdi siz bu suçu da allem eder kallem eder bir yerlere yıkarsınız!!!" dedi.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER HABER HABERLERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
gazete manşetleri
PUAN DURUMU
BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ