• BIST: 70.244 %2,44
  • Dolar: 3,0076 %-0,18
  • Euro: 3,2546 %-0,74
  • Altın: 106,23 %-0,40
FLAŞ HABER
12-07-2019 10:22 Kategori: HABER

AK PARTİ HEYETİNDEN ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANINA ZİYARET

AK PARTİ HEYETİNDEN ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANINA ZİYARET
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"AK Parti Burdur heyeti Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. Ziyarete AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Altınyayla İlçe Başkanı Ahmet Sipahi, Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Kemer Belediye Başkanı İsmail Özay, İl Başkan Yardımcıları Turan Yurduşen ve Kaya Çelik katıldı."

“BURDUR’A HİZMET ETMEK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ziyareti sonrası bir açıklama yapan Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ İl Başkanımız ve Belediye Başkanlarımızla, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ziyarette bulunduk. Ziyarette Belediyelerimizin ve Burdur’umuza yapılması gereken projelerimizi Bakanımıza ileterek, çözüm noktasında görüşmeler gerçekleştirdik. Yine Bakanımıza Bozkurt Mahallemizde devam eden Kentsel Dönüşüm çalışmalarını, yapılması planlanan Necatibey (Manastır) Mahallesinde Kentsel Dönüşüm ile ilgili görüşme gerçekleştirdik. Yine İlçe Belediye Başkanlarımız İlçeleri ile ilgili Çevre ve Alt Yapı projelerini Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a tek tek aktardılar. Sayın Bakanımız Belediyelerimizin projelerine destek vereceklerini belirttiler. Değerli Bakanımızın hemşehrilerimize selamları var. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. Belediyelerimizin hazırladığı projeleri takip ederek, ilgili bakanlarımızla görüşmeler gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde AK Parti Hükümetimizin destekleriyle Burdur’umuza hizmet etmek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” açıklamasında bulundular.

 

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK”

31 Mart yerel seçimlerinde söz verdiğimiz gibi Belediye Başkanlarımızın projelerine destek vererek, hizmet etmeye devam edeceğiz. Milletvekillerimizin görüşmeleri sonrası Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’u ziyarette bulunduk. Bakanımıza projelerimizi aktararak destek istedik. Sayın Bakanımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, İlçe Başkanlarımız ve Teşkilatlarımızla birlikte Burdur’umuz için çalışmalarımız sürdüreceğiz.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER HABER HABERLERİ
gazete manşetleri
PUAN DURUMU
BİYOGRAFİLER

E-BÜLTEN ABONELİĞİ