GENÇ ASKON BURDUR ŞUBESİ KAHVALTI PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ


GENÇ ASKON BURDUR ŞUBESİ   KAHVALTI PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Genç ASKON Burdur Şubesi kahvaltı programı düzenledi. Düzenlenen kahvaltı programına AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik,İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, AK Parti Burdur Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, Genç ASKON Burdur Şube Başkanı Yunus Erkan ve iş insanları katıldı. katıldı. 


Programa katılan Milletvekili Bayram Özçelik ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi açıklama yaptı.

Gençlik yıllarından beri siyaset ile uğraştığını anlatan Milletvekili Özçelik, "Memleketimizin geleceğine dair umutlarımız ve hayallerimiz var. Gayemiz memleketimize hizmet etmektir. Büyük bir aşkla ve vatanımıza duyduğumuz sevdayla var gücümüzle çalışıyoruz. Siyasette ya da ticarette başarılı olmanın, aynı zamanda güçlü Türkiye'nin inşasına omuz vermek olduğuna inananlardanım. İnşallah doğru bildiğimiz yolda inancımızdan taviz vermeden mücadelede yer almaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

GENÇ ASKON SES GETİRECEK İŞLER YAPTI

Programda konuşan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Geçmiş dönem ASKON başkanı olarak böyle güzel bir programda sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Görev yaptığım süreç ve sonrasında da Genç ASKON Burdur çok güzel etkinlikler imza attı. Atmaya da devam edecek. Genç ASKON bizim için çok değerli her zaman yan yana yüreyeceğiz” diye konuştu.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar