Başkan MENGİ Tefenni ve Köylerinde


AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Tefenni ilçesi ve Köylerine ziyarette bulundu. Başkan Mengi’ye ziyareti esnasında Tefenni İlçe Başkanı Fatih Özcan, İl Başkan Yardımcıları, İl Genel Meclis Üyesi Ömer Okatan ve AK Parti İlçe Teşkilatı eşlik etti.
Başkan MENGİ Tefenni ve Köylerinde

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Tefenni ilçesi ziyaretleri kapsamında Kaymakam Mustafa Caner Culukar, İlçe Emniyet Amiri Oğuz Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yasin Arslan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Çelik, Önceki dönemlerde görev yapmış İlçe ve Belediye Başkanları ile Beyköy, Yaylaköy ve Hasanpaşa köylerine ziyarette bulunarak vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Mengi; “ İlçe ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Bugünde Tefenni ilçemize ve köylerine ziyarette bulunduk. Kaymakamımız ile Türkiye’nin %60 - %70 düzeyinde rezene üretimini yapan Tefenni’mizin rezene projesi üzerinde bilgi alış verişinde bulunduk. Ziyaretlerimizde partimize emek vermiş değerli büyüklerimizi gördük, kendilerine teşekkür ettik. Köylerimizde vatandaşlarımız ile hasbihal ederek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Köylerimize yapılacakları işleri ve yatırımlarımızı konuştuk. Her zaman köylerimizin, çiftçilerimizin yanında olduğumuzu ilettik”dedi.

 

İLÇE TEŞKİLATLARIMIZLA DAİMA SAHADAYIZ

 

AK Parti İlçe teşkilatlarının da devamlı sahada olduğunu belirten Başkan Mengi “AK Parti’de siyaset yapmak büyük bir mücadelenin parçası olmak demektir. 18 yıldır AK Parti’nin tüm başarılarında teşkilatların büyük emeği ve gayreti vardır. AK Parti asla teşkilatından bağımsız düşünülemez. Teşkilat demek vefa demektir. Bugün bu vefanın kıymetini çok iyi biliyoruz ve önceki dönem görev yapmış parti büyüklerimizle buluşuyor hasbihal ediyoruz. Çünkü boynumuzda bulunan borcun büyüklüğünün farkındayız. Üzerimize ne düşüyorsa halkımızın lehine gereğini yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar