15 TEMMUZ'UN KAHRAMAN İSMİ ŞEHİDİMİZ ÖMER HALİSDEMİR DUALARLA YAD EDİLDİ


Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, 15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halisdemir için, kardeşi Elif Serin tarafından okutulan Mevlid-i Şerif'e katıldı.
15 TEMMUZ'UN KAHRAMAN İSMİ ŞEHİDİMİZ ÖMER HALİSDEMİR DUALARLA YAD EDİLDİ

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Düzenlenen Mevlid-i Şerifte, imam hatipler tarafından okunan Kur'an-ı Kerim ve sonrasında İl Müftüsü Enver Türkmen tarafından okunan dua ile Aziz Şehidimiz yad edildi.

Kahraman Şehidimizin kardeşi Elif Serin'in davetine katılan Vali Arslantaş, vatanı ve bayrağı için gözünü kırpmadan şehadete yürüyen sıktığı ilk kurşunla 15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren Şehit Ömer Halisdemir'e Allah'tan rahmet dilerken, kardeşi ve ailesine tekrar sabırlar diledi.

Mevlid'e Vali Arslantaş'ın yanı sıra 15 Temmuz Şehidimiz Akif Altay'ın oğlu Niyazi Altay, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Orhan Kılıç, İl Emniyet Müdürüü Ümit Bitirik, İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Güven ve Serin ailesinin yakınları katıldı.

 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar