VALİ ARSLANTAŞ'TAN YEŞİLOVA İLÇESİNE ZİYARET


Yeşilova İlçesine ziyarette bulunan Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Kaymakamlıkta aldığı brifingin ardından Salda Gölü çevresinde yerinde incelemede bulundu.
VALİ ARSLANTAŞ'TAN YEŞİLOVA İLÇESİNE ZİYARET

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, eşsiz doğal güzelliği ile yeşil ile mavinin iç içe olduğu Salda Gölü ile ünlü Yeşilova İlçesine ziyarette bulundu.

 

Göreve başlayışının ardından ilk İlçe ziyaretini Yeşilova'ya gerçekleştiren Vali Arslantaş, Kaymakam Abdulhamit Karaca'dan İlçe hakkında kapsamlı brifing aldı.

 

Kaymakamlık ziyareti ile başladığı İlçe programında Vali Arslantaş'a Milletvekililleri Sayın Bayram Özçelik ve Sayın Yasin Uğur eşlik ederken, Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, DKMP Bölge Müdür V. Osman Yöntem, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Alaçatlı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, Orman İşletme Müdürü Sefa Karataş ziyaret süresince hazır bulundular.

 

Yeşilova İlçesini yakından tanıma adına Kaymakam Karaca'dan kapsamlı bir brifing alan Vali Arslantaş, İlçede ve bağlı köylerde  devam eden ve planlanan kamu yatırımları başta olmak üzere, KÖYDES kapsamında ve İl Özel İdaresi tarafından  İlçede yürütülen çalışmalar ile ilçenin genel ekonomik yapısı, eğitim, sağlık, tarım ve hayvancılık, turizm, genel asayiş durumuyla ilgili bilgi aldıktan sonra, Salda Gölü çevresinde yerinde incelemede bulundu.

 

İlçe programına Salda Gölü çevresinde incelemede bulunarak devam eden Vali Arslantaş, Ülkemizin en temiz aynı zamanda en berrak göllerinden biri olan, eşsiz turkuazın tonlarıyla, Beyaz kumlarıyla ziyaretçilerine görsel şölen sunan Salda Gölü hakkında bilgi aldı.

 

Kaymakam Karaca ve ilgili kurum müdürlerinden sorumluluk alanlarında yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi alan Vali Arslantaş, Halk plajı, tabiat parkı, beyaz adalar başta olmak üzere Salda Gölü çevresini gezerek, yürütülen çalışmaları yerinde gördü.

 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar