“Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti”SUÇUNDAN TUTUKLANDILAR...


Güvenlik güçlerimiz tarafından, uyuşturucu imal ve ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik İlimiz genelinde yürütülen çalışmalar, büyük bir hassasiyet ve kararlılık içerisinde sürdürülmekte.
“Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti”SUÇUNDAN TUTUKLANDILAR...

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Burdur Valiliğinden edinilen bilgilere göre Burdur İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler , O:A ve OO isimli şahısların Bucak İlçesinde “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti” yaptıkları yönünde duyum alnması üzerine harekete geçti.

Alınan duyum üzerine Jandarma ekipleri tarafından 16 Haziran 2020 tarihinde yapılan operasyonda; (7) adet uyuşturucu hap, (1) adet 9 mm. çapında ses ve gaz tabancası, (6) gram kenevir tohumu, (66) adet 9 mm. çapında ses ve gaz fişeği ve (1) adet 9 mm. çapında fişek ele geçirildi. 

Olayla ilgili olarak yakalanan şüpheli O.A. ve O.O. isimli şahıslar, işlemlerinin ardından 17.06.2020 tarihinde sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak Burdur E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edilmiştir.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar