KAPALI SPOR SALONUNDA SONA GELİNİYO


AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Burdur Merkez’de 10.360 m² arazi içerisinde yapımına başlanan 3.500 seyirci kapasiteli Spor Salonu inşaatının 95’inın tamamlanarak yavaş yavaş sona gelindiğini belirtti.
KAPALI SPOR SALONUNDA SONA GELİNİYO

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi yaptığı açıklamada; “AK Parti hükümetimiz Burdur’umuza birçok yatırımı kazandırdı ve yatırımlarımız devam etmektedir. Hükümetimizin Burdur’umuza yaptığı yatırımlar hem çehreyi değiştirmekte, hem de şehrimizin Vizyonunu üst seviyeye taşımaktadır. Bulunduğu konum itibari ile Kapalı spor salonumuz çevresine yeni değerler kazandıracağına inancımız tamdır. İnşaatın şu anda 95’i tamamlanmış durumda. Son aşama olan Saha zemininde NBA standartlarına uygun parke çalışmasının da sonuna geldik ve tamamlandıktan sonra, Spor Salonumuzun Ağustos ayı içinde geçici kabul işlemlerine başlanacağını beklemekteyiz. AK Parti Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte Burdur’umuza yeni yatırımlar kazandırabilmek için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar