MENGİ VE AKBIYIK’DAN KAYAALTI – BAYINDIR YOLUNDA İNCELEME


AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, Bayındır Köyü Muhtarı Ahmet Yılmaz, Kayaaltı Köyü Muhtarı Tahsin Akçay ile birlikte İl Özel İdaresi tarafından Kayaaltı ve bayındır köyleri arasında yapılan 2 buçuk km'lik sıcak asfalt çalışmasında incelemelerde bulundular.
MENGİ VE AKBIYIK’DAN KAYAALTI – BAYINDIR YOLUNDA İNCELEME

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “ Kayaaltı ve Bayındır köylerimizi birbirine bağlayan yolları sıcak asfalta kavuşturmanın mutluluğu içindeyiz. AK Parti grubu olarak İl Genel Meclisinde 2020 yatırım programının tek tek uygulanmasının sevincini hep birlikte yaşıyoruz. İnşallah bütün yatırım programlarımızı 2020’nin sonuna kadar yaparak halkımıza, köylülerimize, muhtarlarımıza verdiğimiz sözü tutmayı hedefliyoruz. Tatbiki İl Genel Meclisi Üyelerimizin Muhtarlarımızın büyük bir dikkatle titizlikle hizmetleri takip edip tamamlanmasında bizlere büyük yardımı oluyor. AK Parti hükümeti olarak  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın desteğiyle bütün köylerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz. Ben tekrar Muhtarlarımıza, İl Genel Meclisi Üyelerimize, İl Özel İdaresi çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah 2021 de yeni hedeflerimizle devam edeceğiz” dedi.

 

İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık; “Burdur İl Özel İdaresi olarak İl Genel Meclisi'nin 2020 yılı yatırım programında Merkez ilçemize bağlı Kayaaltı ile Bayındır köyleri aramızdaki 2 buçuk kilometrelik Vatandaşlarımızın kullandığı bölgede aşağı yukarı 20 yıldır süredir yapılmayan sıcak asfalt çalışmasını yapıyoruz. Burada bize desteklerini esirgemeyen Sayın İl Başkanımıza, Sayın Milletvekillerimize Sayın Valimize, İl Özel İdaresi çalışma arkadaşlarımıza, Meclis Üyelerimize, Bayındır ve Kayaaltı Köyü Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Amacımız köylerimizde hizmet etmek, bu amaçla bu sene Burdur'umuzda planladığımız 96 km'lik sıcak asfalt ve beton yol uygulamamız devam etmekte. Hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olsun diyorum saygılar sunuyorum” dedi.

 

Bayındır Köyü Muhtarı Ahmet Yılmaz, Kayaaltı Köyü Muhtarı Tahsin Akçay ; “yolun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdiler.

 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar