AYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ.


AYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

AK Parti Burdur İl Kadın Kolları Başkanı Zeliha Bağcı’nın Pazar günün İyi Parti Burdur İl Kongresinde yapılan konuşma ile ilgili basın açıklaması;


Isparta İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Burdur İYİ Parti kongresinde kürsüden yaptığı konuşmasında salda gölü ile ilgili maksatlı ve ahlaksızca açıklamaları biz  kadınları derinden üzmüştür. 

İYİ PARTİ Burdur il Kongresinin yapıldığı halka açık alanda Milletvekili Cesur’un konuşmasında  “SALDANIN KUMU’’ ile başlayan benim tekrar etmekten bile utanç duyduğum söylemi burdur kamuoyunun olduğu kadar Türkiye gündeminde de sert tepkilerle karşılanmıştır. 

Bizler Kendisini Dinardaki şehit cenazesinde namaz kılınırken, cemaatin önüne fotoğraf çekilmek için kürküyle geçen Milletvekili Aylin Cesur’u, namaz kılan cemaate saygı duymamasından çok iyi hatırlıyoruz.

“ŞİDDETLE KINIYORUZ”

Son yapmış olduğu ahlak dışı konuşmasını şiddetle kınıyor, çirkin siyasetini Burdur’umuzda yapmasına her zaman tepki koyacağımızı ve sayın vekilin konuşmaya çıktığında  “uygunsuz içerik” uyarısını koymalarını basın mensuplarımızdan rica ediyoruz. Kendisi ne kadar “U” dönüşü yapmaya çalışsa da videoda konuşmaları o kadar net ve anlaşılırdır. 
BURDUR KAMOYUNA SAYGIYLA…
 

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar
Etiketler:


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar