İL ÖZEL İDARESİ BETON YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI


BURDUR İL ÖZEL İDARESİ BETON YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI
İL ÖZEL İDARESİ BETON YOL ÇALIŞMASI BAŞLADI

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar

Beton yol çalışması ile ilgili Burdur İl Genel Meclisi BaşkanlığıSosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık; “Bugün itibariyle ilimizde ilk defa Gölhisar İlçemiz Yeşildere Köyümüzde toplamda 2.200 m’lik Silindir ile %100 Yerli ve Milli Sıkıştırılmış Beton Yol Uygulamasına başlamış bulunmaktayız. Uygulamaya aldığımız beton yol yapımının ulaşımı daha konforlu ve rahat bir hale getireceğine inanıyoruz. Özellikle kırsalda ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın ulaşım noktasında yaşadıkları sıkıntılara son vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizlere desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, İlimiz Valisi Hasan Şıldak'a, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik'e, Yasin Uğur'a, AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi'ye, İl Genel Meclis Üyelerimize ve canla başla çalışan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çalışmalar köyümüze hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Beton Yol Çalışmalarına; İl Genel Meclis Başkanımız Murat AKbıyık, AK Parti Gölhisar İlçe Başkanı Mevlüt Erdem, Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, Gölhisar AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Hasyıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Kahraman Arlı, Altınyayla AK Parti İl Genel Mecli Üyeleri Hüseyin Ünal, Durali Özacar, Tefenni AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ömer Okatan, İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Osman Buzkan ve Kurum Personelleri katıldı.

Reklamlar
Reklamlar
Reklamlar


Bir Yorum Yaz
Bu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar